Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow

Rozpoczęcie roku

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczął się w naszym liceum od uroczystego powitania przez p. dyrektor uczniów klas pierwszych oraz spotkania nieco stremowanych przedstawicieli najmłodszego rocznika ze swoimi nowymi wychowawcami: Mirosławą Tutaj (I AP), Rafałem Kawiorskim (I BP) oraz Sylwią Smaczyńską (I CP). Witamy serdecznie w progach naszej szkoły!

Dużą część spotkań uczniów z wychowawcami klas I, II i III poświęciliśmy przedstawieniu zasad bezpiecznej nauki obowiązujących w systemie nauczania stacjonarnego. Mocno wierzymy w to, że pomimo utrudnień związanych z zagrożeniem Covid-19, dzisiejszy dzień będzie udanym początkiem jeszcze bardziej udanego roku szkolnego. Życzymy wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom zdrowia, cierpliwości, wyrozumiałości oraz mnóstwa radości z tak długo wyczekiwanej wspólnej nauki i spotkania z przyjaciółmi.