Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Profilaktyka chorób nowotworowych

Uczniowie klasy I BP uczestniczyli w kolejnej lekcji z cyklu zajęć profilaktycznych, dotyczących wczesnego wykrywania oraz leczenia chorób nowotworowych, ze szczególnym uwzględnieniem raka szyjki macicy. Zajęcia prowadzone były na platformie Microsoft Teams przez p. Jadwigę Zapałę, specjalistę ds. promocji zdrowia Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

Przypomnijmy, że nasza szkoła podjęła współpracę z ŚCO w Kielcach, dzięki czemu możliwe było zorganizowanie takich zajęć dla uczniów naszej szkoły. W ramach tej współpracy nie zapomnieliśmy o lokalnej społeczności – dla pań wieku 25-59 lat na terenie naszego liceum przeprowadzone zostaną badania cytologiczne. Na badania serdecznie zapraszamy dnia 09.03.2021 r. Rejestracja na badanie pod nr telefonu: 609 99 00 33.