Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Świętokrzyskie nie hejtuje

27.09.2021r. młodzież z naszej szkoły z kl. I BP i I AP pod opieką p. dyrektor – Anny Golik, wicedyrektora – p. Tomasza Pietrzykowskiego oraz wychowawcy kl. I BP – p. Małgorzaty Śledzik wzięła udział w inauguracji kampanii społecznej wojewody świętokrzyskiego – p. Zbigniewa Koniusza, która odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury. Wśród zaproszonych gości znalazł się minister zdrowia p. Adam Niedzielski, a w czasie spotkania zaprezentowano oficjalny spot kampanii, w którym obok aktorów z Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zagrała absolwentka naszego liceum – ofiara hejtu. Wiceprezes stowarzyszenia ,,Sztuka łączenia” – p. Aleksandra Niemczyk – zaapelowała do młodzieży o zaangażowanie się w kampanię poprzez udostępnianie na portalach społecznościowych kampanijnego spotu oraz zdjęć z ,,pozytywnym przesłaniem” robionych na specjalnych ściankach, które wkrótce staną we wszystkich szkołach w naszym województwie.