Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

4 listopada drużyna piłkarska z naszej szkoły w składzie: Igor Chrobot, Antoni Kita, Dawid Krzak, Jakub Kuzon, Adrian Lizak, Filip Maj, Maciej Rajfura, Jakub Sobstyl, Wiktor Stanek, Kacper Zarzycki wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej, którego organizatorem było Schronisko dla Nieletnich w Gackach. Obok gospodarzy oraz naszej drużyny w sportowej rywalizacji uczestniczyły jeszcze drużyny Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku- Zdroju. W końcowej klasyfikacji nasi piłkarze pod kierunkiem trenera Marcina Karpińskiego zajęli pierwsze miejsce, a królem strzelców całej imprezy został Antoni Kita, który strzelił 6 bramek. Wyjazd na turniej był nie tylko sprawdzianem umiejętności i pokazał aktualną formę drużyny, ale pełnił również rolę dydaktyczno – wychowawczą. Wyniki meczów: LO Pińczów – SdN 4:0 (bramki: Antoni Kita x 3, Wiktor Stanek x 1) LO Pińczów – ZSCKR w Chrobrzu 3:1 (Antoni Kita x 2, Wiktor Stanek x 1) LO Pińczów – ZSTiO w Busku – Zdrój 3:0 (Jakub Sobstyl x 1, Antoni Kita x 1, Wiktor Stanek x 1)