Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Mikołajkowy Turniej „ Dzikich Drużyn”

Kilka dni temu w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej „ Dzikich Drużyn” w piłce siatkowej.

Do rywalizacji zgłosiła się rekordowa ilość drużyn – 14 (13 uczniowskich, 1 nauczycielska w składzie: p. T. Pietrzykowski, p. L. Wojtasik, p. R. Kawiorski, p. M. Karpiński, p. R. Sobolewski oraz jako libero p. W. Michalska).

Zaangażowanie zawodników stało na wysokim poziomie, dzięki czemu mecze były bardzo zacięte, ale co warto zaznaczyć, prowadzone były w duchu „fair play”.

Klasyfikacja końcowa:

1. OJCOWIE

2.  3 A

3. PRIOTYSTY

Skład drużyny OJCOWIE: Antoni Płachta, Karol Szczubiał, Wiktor Zygan, Miłosz Łukasik, Marcel Flisowski, Kacper Lange, Kacper Fortuna.

Bez wątpienia to było prawdziwe święto sportowe w naszej szkole i znakomita okazja do promocji sportu, integracji młodzieży szkolnej oraz kształtowania postaw prozdrowotnych. Organizator turnieju  – Katedra WF – gratuluje wszystkim zawodnikom, a szczególne słowa podziękowania kierujemy dla Dominiki Szostak, która pełniła rolę sędziego głównego, a także sprawnie organizowała transfer zawodników z zajęć lekcyjnych na poszczególne mecze.