Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Powiatowy konkurs plastyczny

Młodzież naszego Liceum wzięła udział w powiatowym konkursie plastycznym w tym roku pod hasłem ,, Szanuj wodę , szanuj zieleń – bądź Ponidzia przyjacielem ‘’ organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Pińczowie.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem , a udział w nim wzięło ponad 20 uczniów z klas pierwszych , drugich i trzecich. Każdy uczestnik mógł zgłosić tylko 1 pracę konkursową. Prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów były oryginalne , pomysłowe i niezwykle trafione w tematykę konkursową, młodzież wykorzystała wiele technik plastycznych. Prace konkursowe zostały dostarczone do Starostwa Powiatowego w wyznaczonym terminie do 18 marca 2022 r.
Dziękujemy wszystkim uczniom , którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu i ŻYCZYMY POWODZENIA!