Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

XIII ŚWIĘTOKRZYSKI KONKURS POEZJI W JĘZYKU ANGIELSKIM

Laura Pasternak (III AP), Aleksandra Kuszper (II AP) oraz Bartłomiej Kordel (II AP) reprezentowali nasze liceum w XIII Świętokrzyskim Konkursie Poezji w Języku Angielskim. Każdy z uczestników przygotował dwa anglojęzyczne wiersze, zwracając uwagę na poprawną wymowę oraz interpretację aktorską wybranych utworów. Świetne występy naszych uczniów zrobiły ogromne wrażenie na komisji oceniającej oraz zgromadzonej publiczności: Laura Pasternak – zdobyła I miejsce Aleksandra Kuszper – zdobyła II miejsce Bartłomiej Kordel – zdobył III miejsce „Dziękuję za wspaniałe występy. Z roku na rok nasz konkurs stoi na coraz wyższym poziomie. Wasza znajomość języka angielskiego i perfekcyjne posługiwanie się nim w czasie recytacji jest imponująca. Ogromne brawa dla wszystkich.” – mówił po zakończeniu konkursy Sławomir Sobocki, konsultant ŚCDN w Kielcach, koordynator Świętokrzyskiego Konkursu Poezji w Języku Angielskim. Szkolnym opiekunem konkursu była G. Wiewióra.