Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Olimpiada Przedszkolaków

22.11.2022 na hali POKSTiR w Pińczowie odbyły się eliminacje powiatowe Olimpiady Przedszkolaków. Głównym organizatorem imprezy było Kuratorium Oświaty w Kielcach, a współorganizatorem pińczowski ,,Kołłątaj”. Uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Leszczyńska, Julia Tomaszek, Weronika Miśtal, Majka Natwora, Dominika Szostak, Gabriela Zuchowicz, Natalia Głuc, Jessica Sawicka, Hanna Dziadek, Nikola WojniakBartosz Gałęziowski, Kacper Konofal, Kacper Kłos, Mateusz Krzakowski, Zuzanna Ślusarczyk (foto), czuwali nad sprawnym przeprowadzeniem konkurencji oraz pełnili rolę sędziów technicznych. Przedszkolaki rywalizowały ze sobą w 4 konkurencjach (2 biegowe i 2 techniczne), a ich poziom zaangażowania i zacięta rywalizacja wprawiły w osłupienie wszystkich obserwatorów zawodów. W rywalizacji wzięły udział 4 przedszkola, a powiat pińczowski na szczeblu wojewódzkim będzie reprezentować Przedszkole nr 1 w Pińczowie. Klasyfikacja końcowa:

1. Przedszkole nr 1 w Pińczowie

2. Przedszkole w Złotej

3. Przedszkole w Kijach

4. Przedszkole w Działoszycach

Według starszego wizytatora Kuratorium Oświaty – p. Ireny Sobieraj – były to sprawnie przeprowadzone zawody, a na uznanie i gratulacje zasługuje zaangażowanie naszych uczniów oraz ich opiekunów – p. Doroty Wites, p. Marcina Karpińskiego, p. Rafała Sobolewskiego. Sędzią głównym zawodów była dyrektor LO – p. Anna Golik.