Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Spotkanie podsumowujące pierwszy rok działalności Szkolnego Klubu Motolotniarskiego

W dniu 17.06. 2023 r. miało miejsce na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie specjalne spotkanie podsumowujące pierwszy rok działalności Szkolnego Klubu Motolotniarskiego działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie. Podczas spotkania mieliśmy okazję zaprezentować przybyłym przedstawicielom władz lokalnych i oczywiście rodzicom, osiągnięcia naszych uczniów w kończącym się roku szkolnym, przedstawić plany na przyszłość oraz podzielić się informacjami dotyczącymi różnych wydarzeń związanych z klubem motolotniarskim. Zostały wystrzelone rakiety wykonane przez naszych uczniów, było to historyczne wydarzenie. Czas, który spędzili w klubie motolotniarskim, był nie tylko okazją do rozwijania swoich umiejętności i pasji, ale również budowania charakteru, pracy zespołowej i zdobywania nowych doświadczeń.