Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Dzień otwarty w „Hugonie”

W środę w ramach Dni Otwartych pińczowskiego „Kołłątaja” gościliśmy w naszym liceum uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie, których powitał w imieniu społeczności szkolnej wicedyrektor – p. Tomasz Pietrzykowski. Następnie na sali gimnastycznej ósmoklasiści mogli podziwiać talenty artystyczne naszych uczniów, a w czasie zwiedzania budynku szkoły poznać bazę dydaktyczną i ofertę edukacyjną liceum, wysłuchać opowieści o życiu szkoły i doświadczeniach licealistów. Na zakończenie odbyły się zajęcia warsztatowe z języka angielskiego i udzielania pierwszej pomocy.

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja dziękuje za uczestnictwo w Dniu Otwartym Szkoły:

Członkowi Zarządu Powiatu Pińczowskiego – Pani Hannie Mitce-Marszalik,

Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Pińczowie.