Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Dzień otwarty „Kołłątaja” Część I

Dzisiaj (11 czerwca) mieliśmy przyjemność gościć dyrekcję, nauczycieli i ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie. Wizytę, której pomysłodawcą i organizatorem był p. R. Kawiorski, rozpoczęło krótkie spotkanie młodzieży z wicedyrektorem p. T. Pietrzykowskim oraz nauczycielami naszego liceum – p. R. Kawiorskim oraz p. R. Sobolewskim. W czasie zwiedzania budynku uczniowie „Kołłątaja” przedstawili ósmoklasistom bazę dydaktyczną oraz ofertę edukacyjną naszej szkoły. Następnie reprezentacje klas z SP1 rozegrały, zorganizowany przez R. Sobolewskiego, turniej piłki nożnej, który wygrali chłopcy z klasy 8 b. Zwycięzcy otrzymali talony na desery lodowe ufundowane przez „Lodziarnię Barańscy”. (Serdecznie dziękujemy!!!). Kolejna atrakcja czekała na gości w przyszkolnym parku – każdy z uczniów miał możliwość poczęstowania się kiełbaską z grilla. Zadowolonych ósmoklasistów pożegnaliśmy z uśmiechem i nadzieją, że wielu z nich zostanie uczniami „Kołłątaja”! W przyszłym tygodniu nasze liceum odwiedzą ósmoklasiści z innych szkół naszego powiatu.