Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Dzień Otwarty Część II

W środę, w ramach organizowanych przez nas Dni Otwartych, gościliśmy w ,,Kołłątaju” klasy ósmo- i siódmoklasistów oraz ich nauczycieli, którzy przybyli do nas z aż sześciu szkół podstawowych z Pińczowa i regionu – z SP nr 1 w Pińczowie, ze szkoły w Gackach, Michałowie, Działoszycach, Stępocicach i Dzierążni. Tradycyjnie wizytę w naszym liceum grupy rozpoczęły od spotkania z p. dyrektor – A. Golik oraz zwiedzania budynku szkoły, w ramach którego nasi goście poznali bazę edukacyjną, a także mieli możliwość spotkać się oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami ,,Kołłątaja”. Kolejnymi punktami harmonogramu był spacer edukacyjny, przybliżający młodzieży spoza Pińczowa historię i architekturę naszego miasta, rozgrywki sportowe (piłka siatkowa, ringo) oraz wspólny grill z kiełbaskami. Nawet świetna pogoda na zewnątrz nie mogła dorównać pogodzie ducha wszystkich uczestników dzisiejszego Dnia Otwartego – wspólnie spędziliśmy kilka godzin pod znakiem przyjaznego uśmiechu.