Rekrutacja
Hugon Kołłątaj
rekru
hugon
Slide
Slide
szkola
previous arrow
next arrow
 

Gminne Biegi Niepodległościowe

W środę 9 listopada na stadionie miejskim w Pińczowie odbyły się Gminne Biegi  Niepodległościowe. Dzięki uprzejmości organizatora – p. Łukasza Wilka – nasza szkoła mogła wziąć gościnny udział w zawodach. Rywalizacja pomiędzy naszymi uczniami przebiegała na dystansach: 800 m. dziewczęta i 1000 m. chłopcy. Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałym zaangażowaniem i hartem ducha, a najlepszymi byli: Dziewczęta 1. Dominika Szostak 2. Klaudia Mitręga 3. Maja Lachowska Chłopcy 1. Aleksander Gałęziowski 2. Kamil Kłębek 3. Kacper Doleżek Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale, a wszyscy startujący dyplomy. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w zawodach biegowych.